Тканинний ринок Дубая

Ринок тканин – перший в Дубаї, старовинний і дуже популярний великий критий ринок. Він приваблює гостей великою кількістю тканин і своєю неповторною східною екзотикою. У вузьких вуличках між Великою мечеттю і вулиці Аль-Фахіді-роуд розташувалися торгові точки з усіма видами високоякісних тканин за помірними цінами. Тут ви знайдете натуральний шовк, відмінний бавовна, першокласну вовну, а також парчу, оксамит і будь-яку іншу тканину. Однак не забувайте торгуватися! Ціну можна збити вдвічі.

Тут рай для любителів моди, кравців і тих неповторних тканин для ексклюзивного одягу. При бажанні Ви можете після покупки тканин відразу ж замовити пошиття ексклюзивного вбрання, тому не забудьте взяти з собою фотографію з модного журналу. Також на ринку ви можете придбати національні костюми і повсякденний одяг.

Великий критий ринок тканин розташований в районі Бар-Дубай поруч з півостровом Шиндага поруч з бухтою. На ринку панує атмосфера справжнього східного базару, тут можна цікаво провести час у пошуку оригінальних речей.