Собор Се

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Архітектура, пам’ятники
>

Собор Се – це найстаріша культова споруда в штаті Гоа, Індія, та найбільша церква у всій Азії. На сьогоднішній день кафедральний собор Се належить до католицької церкви латинського обряду, він внесений як архітектурний пам’ятник в Список об’єктів Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО.

Для туристів собор Се цікавий своєю майстерною архітектурою і велетенським дзвоном, це найбільш шанована європейська релігійна споруда в Індії. Собор Се розташований на головній площі Старого Гоа. Будівництво собору Се почалося в 1562 році на місці невеликої глиняної церкви Святої Катерини. Завершення будівництва та урочисте освячення собору відбулося в 1640 році.

Будівля собору побудовано у португальському колоніальному готичному стилі. Спочатку біля собору було дві вежі, одна з яких після руйнування в XVIII столітті так і не була відновлена. Це надає храму неповторний силует. Висота фасаду собору – 35 метрів, довжина – 76 метрів, а ширина – 55 метрів. Головна визначна пам’ятка собору Се – «Золотий дзвін» – найбільший в Гоа і один з найбільших у світі.