Сільський будинок

Однією з головних визначних пам’яток курорту Айя-Напа є «Сільський будинок», розташований на монастирській площі. Це чудовий зразок простої селянської життя. Споруда зведена у традиційному кіпрському стилі з глиняних цеглин і обставлено старовинними меблями. Існування мешканців «Сільського будинку» тісно пов’язане з землею, на подвір’ї знаходиться колодязь, плуг і невелика піч. Характерною особливістю цієї споруди є великі веранди і прекрасні арки.

Кімнати «Сільського будинку» дуже просторі і обставлені старовинними речами та меблями. Увійшовши всередину, в куті ви побачите ткацький верстат, а також шафи, прикрашені різьбленням, столики-консолі і високе ліжко з чудовим мереживним покривалом. Пройшовши в сусідню кімнату, зверніть увагу на камін, який заставлений традиційною керамічною посудою.

Сільське життя минулих часів дуже сильно відрізнялася від сучасної дійсності. Але багато традицій і донині практикуються кіпріотами. «Сільський дім» ви зможете побачити на фестивалі Айя-Напи, що проходить щороку наприкінці вересня. Побувавши в цьому дивовижному місці, ви отримаєте масу позитивних емоцій і зробити хороші фотографії.