Шоу фламенко Таблао Кордобес

Шоу фламенко Таблао Кордобес

Шоу фламенко Таблао Кордобес

Шоу фламенко Таблао Кордобес

З 1970 року в Лас Рамблас, що в самому серці Барселони, де ще в дев’ятнадцятому столітті розташовувалися театри і кабаре, «Кордобес» («Cordobes») завжди вітав у своїх стінах найвидатніших виконавців фламенко свого часу.

Сьогодні «Кордобес» може похвалитися тим, що більшість великих виконавців фламенко продовжують виступати на цій сцені; від заслужених артистів до юних талантів: Исарель Галван, Ла Ербагенья, Мігель Поведа, Пастора Гальван, Ель Фарру, Хосе Майя, Ольга Перисе, Марко Флорес, Карім Амайя та інші, список можна продовжувати без кінця.

В який би день Ви нас не завітали, Ви насолодитеся зустріччю з великими.
Таблао «Кордобес» – маленька перлина дизайнерської майстерності, натхненного мавританським мистецтвом, була декорована під керівництвом реставраторів та майстрів, які працювали в ла Альгамбра. Антоніо Зубелдиа і Наполеон Мориллас – майстри-ремісники, які відповідали за художнє оформлення «Кордобес».

У двох обідніх залах «Кордобес», прикрашених і декорованих вручну, дуже гостинних і приємних, Ви зможете спробувати традиційну середземноморську кухню. Поряд з більш ніж 33-ма стравами з нашого меню, Ви зможете спробувати безкоштовні напої: воду, безалкогольні напої, сангрію, пиво і вино. Різноманітність, достаток та якість гарантовані.

Головний обідній зал, що виходить вікнами на Ла Рамбла, оздоблений плиткою з Кастеллона і витонченими арками. Підлога і стеля симетрично відображають один декоративний мотив, викладений на підлозі з білого мармуру з зеленими акцентами, а на стелі – створений з багато прикрашеними ліпниною ручної роботи.

Обідній зал «Боведа» закритий стелею-куполом у стилі новесентизм, справжнім і ретельно відреставрованим. Із залу відкривається вид на Ла Рамбла через дуже примітне вікно – репродукцію Мірадор-дель-Линдараха з Альгамбри, розписану художником, реставрировавшим оригінал.

Після вечері, шоу проводиться в примикає «таблао» (традиційне приміщення для виконання фламенко), щоб глядач зміг зануритися в магію, не відволікаючись на десерт!

Приміщення, де проводяться шоу, є одним із найбільш автентичних варіантів Таблао Фламенко: як у невеликій печері, тут гарантована ідеальна акустика, а сцена розташована впритул до глядачів, що дозволяє отримати кращий огляд і якість звуку.
Тут ви насолодитеся «дуенде» (магією і чаклунством) традиційного фламенко в найкращих умовах – в таблао. Інтимність, теплота, близькість… все це дозволить Вам доторкнутися з древньою культурою в унікальних декораціях.

Під час шоу навколо сцени збирається не більше 180 чоловік, що робить його схожим на традиційне сімейне свято з фламенко; в такій обстановці справжній дух фламенко передається всім присутнім, такого не можна навчитися в академії. Навіть прості плетені стільці для глядачів відтворюють традиції національних свят.