Семиярусна вежа пагоди Вінь Нгьем

Семиярусна вежа пагоди Вінь Нгьем

Семиярусна вежа пагоди Вінь Нгьем

Семиярусна вежа пагоди Вінь Нгьем

Семиярусна вежа пагоди Вінь Нгьем була названа на честь буддійського вчителя і проповідника Трак Лам, який жив на горі Ен Ту ще в XII столітті. Будівництво вежі тривало близько семи років і закінчилося в 1971 році. Вона є частиною комплексу будівель найбільшою пагоди в колишньому Сайгоні.

Семиярусна вежа пагоди Вінь Нгьем має висоту 40 метрів і знаходиться біля молитовні. Всередині баштової споруди встановлено великий дзвін з бронзи, діаметр якого 1,8 метра. Буддистський храм в Хошиміні є прикладом типової азіатській архітектури. Він будувався за підтримки японських архітекторів, тому тут простежується вплив країни висхідного сонця.

Вежа пагоди присвячена богині милосердя. Тут регулярно здійснюють служби і справляють обряди буддистські ченці. Поруч розташоване мальовниче озеро, на березі якого розкинулись споруди пагоди, хоча і менш значущі, як вежа для зберігання урн з прахом, наприклад. Цілісний архітектурний ансамбль буддистського храму має неповторний колорит, залучаючи тисячі туристів.