Село рибалок

Село рибалок

Село рибалок

Село рибалок

Одна з визначних пам’яток Китаю – це село рибалок, яка знаходиться біля узбережжя острова Хайнань, недалеко від міста Санья. У сампанах, традиційних китайських човнах – будинках, як і 100 років тому, проживають потомствені рибалки і їх сім’ї. Рибальське ремесло передається тут від батька до сина.

Виглядає це дійсно вражаюче – величезна кількість човнів, кораблів, на яких живуть люди. Переміщуються жителі морський села між собою на маленьких човнах і плотах. Згідно з легендою, представники морської народності століттями живуть на своїх кораблях і не спускаються на сушу. Але легенда – це легенда.

В реальному житті діти ходять в школу, жителі морський села спускаються на сушу в гості, за продуктами, так і дерев’яні каюти, де живуть родини рибалок, обладнані непоганий сучасною технікою – телевізорами, холодильниками, всім необхідним для життя. Самі плавучі будинки, при найближчому розгляді, дуже незвичайні і оригінальні. Якісь нагадують піратські шхуни 18-го століття, які мають цілком сучасний вигляд. Але кожен борт прикрашений написаними вручну ієрогліфами. Крім рибалок тут проживають і фермери.Це справжні фермери, які вирощують перли в штучних загородах для черепашок.

Морські жителі зазвичай дуже привітні, особливо радіють увазі туристів діти. Загалом звичайні люди, зі своїми печалями і радощами.