Сучасний дитячий табір в Одесі (Україна). Завдяки старанням творчої групи дітям не доведеться випробовувати недоліку в концертах, спортивних змаганнях, вечірках, дискотеках, тематичних квестах і т.

Купити путівку в дитячий табір у нас  https://startimecamp.com/o-lagere/ на березі Чорного Моря в Одесі можна тут. Діти проживають у чотиримісних номерах, з їх вікон відкривається чудовий вид на прибережну смугу. Вожаті живуть на тому ж поверсі, де вихованці. У приміщеннях встановлені кондиціонери, організовано регулярне провітрювання. Зміна білизни — 4 рази в зміну, щодня передбачена вологе прибирання. П’ятиразове харчування організовано за шведської лінії — кожна дитина може вибрати їжу з запропонованого меню за власним уподобанням. Дитяче меню від шеф — кухаря відповідає вимогам дієтології, саннормам.

Різноманітна, а головне корисна їжа завжди смачно приготовлена. Кожен день діти отримують необхідну кількість овочів, фруктів.
Впорядковану територію, персональний пляж на Чорноморському узбережжі.
Наявність різнорівневої басейну для дітей різних віків (з підігрівом).
Огорожа території по периметру, постійна охорона і відеоспостереження.
Професійні інструктори, які пройшли навчання, зі стажем роботи більше трьох років.
Стильна дитяча форма, брендована канцелярія.

Робота пральні, триразове зміна форми протягом відпочинку.
Робота власного кафе, розрахунок — за депозитними картками.
Робота розвиваючих студій (робототехніка, кулінарія, hand — made і ін).
За розвагу дітей відповідають професійні аніматори. Цьому сприяють тематичні зміни, що розвивають навички затребувані в рамках обраної батьками спрямованості.
Дітьми осягають нові навички під наглядом професійних викладачів, відвідують майстер — класи від популярних персон шоу — бізнесу і спорту. Завдяки цьому за час перебування у нашому таборі таланти вашої дитини розкриються в повну силу.

Село Фикарду

Село Фикарду

Село Фикарду

Село Фикарду

Село Фикарду

Село Фикарду

Село Фикарду – це маленька покинута село, розташоване на південно-східних схилах Троодоса в 40 кілометрах на південний захід від Нікосії. Згадки про село, що отримала статус “пам’ятник старовини”, зустрічаються вже в 12 столітті.

Це свого роду село-музей, в якій в даний час проживає всього три людини. Інші жителі села покинули її в 20 столітті, переїхавши в місто і залишивши унікальні споруди без господарів.

Тут ви можете перейнятися сільській життям 18 століття, відвідати дворівневі будинку з різнобарвного каменю і побачити збережену меблі, кухонне начиння та інструменти сільського життя, залишені місцевими жителями.