Садиба Ес-Калдерерс

Маєток Ес Калдерерс було вперше згадано у 1285 році в історичних записах як володіння знатної родини Кальдерерс. У XVIII столітті знатна його придбала родина Вер. Тоді ж було побудовано будівлю, яке доступне для огляду в наші дні. Воно пережило кілька перебудов, що тривали до початку XIX століття.

До складу садиби входить декілька споруд: головна будівля, каплиця, підсобні приміщення, пташник, псарні, загороди для коней, корівник і свинарник та інші споруди. Маєток оточений пишним садом та сільськогосподарськими угіддями. Увазі відвідувачів представлені тут кузня, різні знаряддя праці для обробки землі.

У погребі зберігається старовинний прес, раніше використовувався для вичавлювання винограду, старовинні судини і бочки, в яких наполягали вино, пляшки з нальотом столітньої пилу.В їдальні стоїть великий обідній стіл, сервірований посудом XVIII-XX століть на вісімнадцять персон.

Тут все просякнуте атмосферою того часу: одяг, монети, посуд, гроші, ляльки. Навіть за піаніно сидить дівчина в традиційному одязі. В бібліотеці і хазяйському кабінеті зберігаються старовинні книги, картки. Велике враження на відвідувачів справляє мисливська кімната, в якій зберігаються опудала тварин, рушниці, холодну зброю, яка належала господарям маєтку.