РСК Олімпійський

В самому серці Донецька, навпроти сучасного стадіону «Донбас Арена», розташований так званий «стадіон Бубки» – РСК «Олімпійський», який деякий час був домашньою ареною знаменитого футбольного клубу «Шахтар».

Цей стадіон був побудований в далекі шістдесяті роки минулого століття донецькими залізничниками, тому не дивно, що першим його назвою стала «Локомотив». Спочатку стадіон міг прийняти 35 тисяч глядачів, але після реконструкції в кінці дев’яностих і заміни старих дерев’яних лавок на сучасні пластикові сидіння, його місткість зменшилася до 25 тисяч осіб. Сучасний дизайн стадіону виконаний в чорно-помаранчевих кольорах «Шахтаря», але був час, коли тут переважали білий і блакитний.

Крім стадіону «Олімпійський» регіональний спортивний комплекс включає в себе ряд інших спортивних об’єктів, які в даний час перебувають у власності залізниці. Сама арена є комунальною власністю і перебуває у віданні облдержадміністрації.

У складі комплексу є кілька відкритих тенісних кортів, басейн довжиною 25 метрів, тренажерні та легкоатлетичні зали. Для підготовки легкоатлетів в 2009 був побудований тренувально-метальний стадіон.

Біля центрального входу на стадіон, на високому постаменті височіє бронзова скульптура Сергія Бубки з жердиною в руках.