Річка Південний Буг

Вінниця нерозривно пов’язана з однією з найбільших річок України – Південним Бугом, на чиїх берегах стоїть споконвіку. Повноводна річка з надзвичайно мальовничими берегами і знаменитим островом Кемпа – одне з улюблених місць відпочинку городян, так і адміністрація міста робить все, щоб прибережна зона стала комфортною і по-сучасному красивою.

Завітайте на острів Кемпа, тут технічний прогрес чудово поєднується з красою природи. Набережна Рошен, звідки можна подивитися на незрівнянний фонтан, триває зеленої порослю прибережного чагарнику, і піщаними пляжами. Завдяки річці у місті є міст – вершина інженерної думки, і понтон для безперешкодного переміщення до острова.

Південний Буг – популярний туристичний маршрут. Сплав по ньому і рафтинг регулярно збирає групи екстремалів, які люблять гострі відчуття і ризик. Туристів, які шукають спокійний відпочинок, запрошують два теплоходи для круїзного подорожі по річці. На річкових пляжах можна взявши напрокат човен або водний велосипед насолодитися місцевими краєвидами, любителі рибалки закидають вудки з невеликих причалів.
За міською межею берега огортає пишна рослинність, на тлі зелених просторів і блакитного неба виникають білі стіни і золоті куполи монастирів і храмів. Південний Буг продовжує свій шлях…