Рибальське село Абердін

Рибальське село Абердін

Рибальське село Абердін

Рибальське село Абердін

Абердін – найбільший передмістя Гонконгу з населенням близько 60 тисяч осіб. Два століття тому Абердін служив притулком для морських розбійників, а пізніше перетворився в рибальське село. Тут до сих пір живуть потомствені рибалки і їх сім’ї. У чотири години ранку рибальські човни починають повертатися і причалювати до берега, щоб встигнути до полудня вивантажити улов на Оптовому рибному ринку в західній частині жвавої траси Абердін Прайя-роуд.

В останні кілька років тут з’явилися висотні будівлі, розкішні готелі та торгові центри, за рахунок яких Абердін став популярним туристичним центром. Вони сусідять з рибальськими будинками, влаштованими прямо на воді. Сьогодні Абердин – популярна у туристів пам’ятка, яка дозволяє відвідувачам перенестися в минуле Гонконгу, перейнятися гармонією неквапливого побуту рибалок і сфотографуватися на тлі екзотичних джонок.

Особливими прикметами Абердіна є два плавучих ресторану “Джамбо” і “Пай”, пов’язані між собою переходом і міцно закреплнные на якорі посеред бухти Шам Ван. Морську живність тут зберігають не в холодильнику, а в клітинах, опущених в море за борт, тому тут завжди свіжі морепродукти.

Подивитися ближче будинки на воді, а також яхту Джекі Чана і великий філіппінський ресторан можна також з борту екскурсійної човни.