Ресторан Стара башта

Ресторан Стара башта

Ресторан Стара башта

Ресторан Стара башта

«Стара Вежа» – це фантастичний чотириповерховий ресторан російської кухні, розташований біля підніжжя Кремля в історичному центрі Москви. Внутрішній простір закладу поєднує в собі риси етнічного та середньовічного стилів. Фактура каменю в обробці стін і підлоги, масивні меблі з темного дерева, вікна з дубовими засувами і віконницями, лляні серветки, візерункове оббивка стільців, а також картини з сюжетами з давньоруської історії створюють в ресторані чудову затишну атмосферу.

На першому поверсі ресторану «Стара Вежа» розташований зал, що нагадує російську бар з дубової барною стійкою, чавунними гарматами, дивовижними цегляними арками, а також старовинними картами Москви, колекцією стародавніх пляшок і кованими світильниками. На другому поверсі закладу знаходиться банкетний зал, місткість якого складає 25 осіб.

На третьому та четвертому поверсі ресторану розташовані зали, орієнтовані на великі застілля, місткість кожного з них становить 100 осіб. Тут ви зможете насолодитися каміном, затишно похрустывающим полінами, а також посидіти на м’яких стільцях за зручними дубовими столами. «Стара Вежа» – це улюблене місце зустрічей державних і міських правителів.