Ресторан Фелфела

“Фелфела” – один з найпопулярніших ресторанів Каїра, що славиться своєю традиційною кухнею. Ресторан розташований в діловому районі єгипетської столиці, практично в центрі міста.

Ресторан “Фелфела” – це вельми демократичне місце: ціни тут не кусаються, а обстановка дуже спокійна. Меню ресторану надзвичайно різноманітне – тут можна знайти що завгодно, починаючи від страв традиційної єгипетської кухні, на зразок супу з сочевиці з лимонним соком, і закінчуючи цілком європейською їжею аж до фастфуду. З міцними алкогольними напоями все дещо складніше, але завжди доступний непоганий вибір пива і вина.

Інтер’єр ресторану невибагливий, але приємний оку – “Фелфеле” дуже багато зелені, рослин у горщиках, акваріумів. Стеля прикрашена красивою різьбленням, а біля входу розташовані дерев’яні статуї в єгипетському стилі. Сервіс організований на вищому рівні – швидке обслуговування, і скаржитися на нерозторопність офіціантів не доведеться.

Ресторан “Фелфела” особливо популярний серед іноземних туристів – це дуже затишне місце, що дозволяє трохи відпочити від всюдисущої єгипетської екзотики. А низькі ціни, смачна їжа і тут панує чистота лише закріплюють успіх ресторану.