Ресторан Фелфела

«Фелфела» — один з найпопулярніших ресторанів Каїра, що славиться своєю традиційною кухнею. Ресторан розташований в діловому районі єгипетської столиці, практично в центрі міста.

Ресторан «Фелфела» — це вельми демократичне місце: ціни тут не кусаються, а обстановка дуже спокійна. Меню ресторану надзвичайно різноманітне — тут можна знайти що завгодно, починаючи від страв традиційної єгипетської кухні, на зразок супу з сочевиці з лимонним соком, і закінчуючи цілком європейською їжею аж до фастфуду. З міцними алкогольними напоями все дещо складніше, але завжди доступний непоганий вибір пива і вина.

Інтер’єр ресторану невибагливий, але приємний оку — «Фелфеле» дуже багато зелені, рослин у горщиках, акваріумів. Стеля прикрашена красивою різьбленням, а біля входу розташовані дерев’яні статуї в єгипетському стилі. Сервіс організований на вищому рівні — швидке обслуговування, і скаржитися на нерозторопність офіціантів не доведеться.

Ресторан «Фелфела» особливо популярний серед іноземних туристів — це дуже затишне місце, що дозволяє трохи відпочити від всюдисущої єгипетської екзотики. А низькі ціни, смачна їжа і тут панує чистота лише закріплюють успіх ресторану.