Район Історична Бастакія

Район Історична Бастакія

Район Історична Бастакія

Район Історична Бастакія

Район Історична Бастакія – прекрасне місце в Дубаї для знайомства з атмосферою Дубая минулих століть. Щоб дістатися до цього місця, потрібно приїхати в стару міську частину Дейру на метро. Станція Historic Bastakiya також привертає увагу туристів.

Історична Бастакія – дуже цікавий, самобутній район в Дубаї. Він створює різкий контраст з сучасними хмарочосами Емірату. Це старовинний житловий район, розташований уздовж Dubai Creek. Він включає красиві піщані будівлі в характерному арабському стилі, вузькі провулки і вітряні башти. В районі є головний музей історії Дубая, який цікаво відвідати кожному.

Будівництво цього району сходить ще до 1690-х років. Але в 1970-х роках 20 століття, коли почався розквіт Дубая, майже половина Бастакии була зруйнована для будівництва нового офісного комплексу. Залишилися будівлі охороняються державою і підтримуються у хорошому стані для збереження важливих історичних слідів. Туристи завжди фотографуються на тлі об’єктів Бастакии, щоб потім порівняти фотографії з краєвидами сусідніх районів.