Порт Акдениз

Порт Акдениз

Порт Акдениз

Порт Акдениз

Новий порт в Антальї, або, як його ще називають, порт Акдениз, є багатоцільовим інфраструктурним об’єктом, в якому є окрема гавань для круїзних суден, контейнеровозів, суховантажних суден і яхт. Новий порт володіє високим потенціалом. Займає він площа понад 136 000 квадратних метрів. Пасажиропотік становить понад мільйон туристів на рік. Порт є найбільш оснащеним портом на узбережжі Егейського моря.

2010 рік став роком серйозних змін в житті об’єкта. Влітку його придбав Глобал Портс Холдинг і став єдиним оператором і власником порту Акденіз. Холдинг виробив серйозні інвестиційні вливання. Будівлю старого терміналу було повністю відреставровано, а нова будівля, площею понад 1000 квадратних метрів, з системою кондиціонування було здано в експлуатацію менше ніж за пару місяців.

Завдяки інвестиціям було придбано необхідне рентгенівське обладнання, яке знаходиться на вході і виході багажного відділення та будівлі терміналу для забезпечення безпечної і надійної роботи. Новий порт в 2011 році обслужив 77 круїзних заходу, з яких 33 місцевого значення.