Популярні курорти Кіпру

5-31-2021

✓ Кращі курорти Кіпру 🛫🏝 Сайт про найцікавіші куточки нашого світу
 

 

Нікосія – унікальне місто, поділене на 2 частини.

Нікосія-найдавніше місто Середземномор’я, поселення якого датуються 7 століттям до .н. Е. – є столицею острова і за сумісництвом столицею, так званого північного Кіпру, де зараз проживають турки. Місто не користується особливою популярністю серед туристів, але для бажаючих побачити справжній, нетуристичний Кіпр, з його численними музеями і ресторанами турецької, балканської та грецької кухні, Нікосія — це відмінне місце для відпочинку. Також хочемо вам порекомендувати відпочинок www.otpusk.com на Кіпрі.

Лімассол – найвеселіше місто Кіпру.

Найпопулярнішим курортом на Кіпрі по праву вважається Лімассол, розташований на березі моря. Завдяки наявності аквапарків, атракціонів, та інших розваг це місто ідеально підійде для відпочинку сімейних пар з дітьми. Однак молоді люди, які віддають перевагу активному нічному способу життя — теж залишаться задоволені — на території курорту розташування величезна кількість ресторанів, барів і дискотек. Досить часто, відпочиваючи на Кіпрі росіяни віддають перевагу Лімассолу, тому, що тут, більше ніж в інших містах, говорять російською.

Айя-напа – один з найпопулярніших курортів Кіпру.

Айя-напа – курорт найбільш популярний серед молоді, за що її іноді називають “місцевою Ібіцею”. Тут багато клубів, ресторанів, пляжних дискотек — одним словом все для незабутнього відпочинку в хорошій компанії. Айя-напа користується популярністю не тільки серед туристів, але і серед місцевих жителів, адже в порівнянні з Ібіцею відпочинок тут обходиться значно дешевше.

Ларнака – портове місто, третє за величиною на Кіпрі.

Серед бюджетних курортів можна виділити Ларнаку-місто, яке не користується особливою популярністю серед молоді, при цьому відмінно підійде для тихого сімейного відпочинку. У Ларнаці знаходиться один з двох аеропортів на кіпрі, тому дорога до готелю не займе багато часу, та й ціни тут набагато демократичніше. Крім того, Ларнака радує своїх гостей просторими піщаними пляжами, пологим входом в море і приголомшливими заходами.

Пафос-найдавніше місто Кіпру.

Пафос-стародавнє місто, відомий нам з грецької міфології: за переказами саме тут народилася з піни морської і вийшла на берег Афродіта — богиня любові і краси. Вважається найдорожчим курортом на Кіпрі. У місті безліч воістину розкішних готелів і ресторанів, що забезпечують комфортний відпочинок своїм гостям, проте він не багатий розважальною програмою. В основному, сюди приїжджають заможні люди за спокійним відпочинком і хорошими видами.