Пляж Свейма

Пляж Свейма

Пляж Свейма

Пляж Свейма

Мертве море цілком можна віднести до списку чудес світу. Це не тільки найнижче місце на нашій планеті, але тут у вас є виняткова можливість знехтувати законами гравітації. Багато туристів їдуть в місто Sweimeh, відомий своїми пляжами, щоб у всій повноті оцінити це дивовижне місце.

Вода в Мертвому морі містить більше 33% солі, що майже в 4 рази перевищує солоність світового океану. Завдяки цьому на поверхні води можна триматися без зусиль: лежати на воді, читаючи газету або засмагаючи. Потонути в ньому неможливо в принципі, як власне неможливо і пірнати – тіло виштовхує назад.

Але і одним дитячим захопленням від купання відвідування пляжів мертвого моря не обмежиться. Вода тут крім солі містить більше трьох десятків корисних мінералів, які надають на шкіру неймовірний за силою лікувальний і омолоджуючий ефект. Купаючись в Мертвому морі, ви можете підлікувати хворі на артрит суглобів, ревматизм, псоріаз і багато іншого.

На пляжах Свеймы корисно все – вода, повітря, сонце, бруду. В магазинчиках на березі можна підібрати для себе косметику на основі мінералів мертвого моря. До речі, в рідній країні вона коштує в 2-3 рази дешевше, ніж у тій же Росії.

Для вашої зручності в місцевих готелях передбачені комфортабельні спа-салони, що включають повний комплекс омолоджуючих процедур і комплекси оздоровчих заходів для різних захворювань.