Пляж Сен-Тропе

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Пляжі
>

Сен-Тропе – невелике містечко на півночі Лазурного Берега, в Провансі. Саме географічне положення довго було причиною непопулярності цього міста серед відпочиваючих. В кінці XIX – першій половині XX століття, коли зародилася і розвивалася традиція проводити відпустку на березі моря, популярність здобули такі міста Французької Рив’єри, як Ніцца, Марсель, Монте-Карло. До Сен-Тропе популярність прийшла тільки до середини XX століття.

У Сен-Тропе в різний час жили П’єр Боннар, Анрі Матісс, Кріс Ван Донген, Поль Синьяк, чиї полотна в жанрі імпресіонізму стали залучати сюди відпочиваючих. У середині минулого століття В Сен-Тропе були зняті такі фільми як “І Бог створив жінку” з Бріджит Бордо, “Жандарм із Сен-Тропе” з Луї Де Фюнесом і “Укол парасолькою” з П’єром Рішаром у головній ролі. Вже в цих фільмах зображені веселі будні курорту, багата молодь на дорогих машинах, модні магазини, вечірки і шикарне море.

Що стосується пляжів міста, то тут їх кілька. Міський пляж, що знаходиться на центральній набережній міста більше підходить для відпочинку з дітьми, проте тут завжди багато людей, що не всім подобається. Є і пляжі за межею міста. Найвідоміший з них – Пампелон (Pampellone), місце тусовки богемної молоді. Тут у 1955 році проходили зйомки фільму “І Бог створив жінку”.

В межах міста по сусідству знаходяться пляжі Понч і Фонтанетт (La Ponche / La Fontanette). Знайти їх можна за вказівниками. В 20 хвилинах від пляжу Понч знаходиться пляж Граньє. Він не такий популярний як вищезгадані, і тому не так численний. Якщо обігнути виступ півострова, на якому знаходиться пляж Граньє (Les Graniers), і увійти в бухту з боку моря, можна потрапити на пляж Канебье (Les Canoubiers). Він розташований всього в 200-х метрах від Граньє. Тут відкривається чудовий вид на море. Пляж чистий, з дрібним піском. У бухті стоять яхти і моторні човни. Недалеко від Граньє знаходиться вілла, належить Бріджит Бардо.

Недалеко від містечка є ще один пляж – Сален. Там на березі моря встановлена скульптура Русалоньки.
Також популярні пляжі Мутт (Moutte) і Буйабес (La Bouillabaisse). Всю інформацію про місцезнаходження пляжу, температурі води і займаної території можна дізнатися на сайті Сен-Тропе.

Всі пляжі належать до муніципалітету. Їх відвідування безкоштовно. Можна взяти в оренду шезлонги,парасольки. На пляжах працюють рятувальники, є медпункти для надання першої допомоги.