Пляж Отрада

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Пляжі
>

«Отрада» – один із знаменитих одеських пляжів, розташований між пляжами «Ланжерон» та «Дельфін». Всі вони розташовані уздовж так званої ” Траси здоров’я. Унікальна особливість «Відради» – доступ до канатній дорозі, що зручно з’єднує пляж з Французьким бульваром в більш високій частині Одеси. Така поїздка з приморського променаду на пляж не тільки економить відпочиваючим масу часу і сил, але і дає можливість насолодитися панорамою. Інший важливий розпізнавальний знак, за яким можна дізнатися пляж – великий камінь з назвою «Отрада».

Пройти на сам пляж можна абсолютно безкоштовно. Грошових вкладень вимагатимуть лише додаткові зручності, якщо в них виникне потреба – прокат пляжних парасольок та шезлонгів, відвідування душу і туалету. На «Отраді» є всі необхідні служби, згідно із правилами безпеки – медпункт, рятувальна служба і міліцейське відділення.

На пляжі розташовано безліч кафе і ресторанів на будь-який смак і бюджет, а також готель. Інше примітне місце для дозвілля – великий яхт-клуб, за допомогою якого можна відправитися на морську прогулянку на катері або яхті.