Пляж Кедродасос

Пляж Кедродасос

Пляж Кедродасос

Кедродасос – це невелика гай сіро-зелених ялівців між високими пагорбами і морем на крайньому південно-заході Криту, недалеко від острова Элафониси. Буквальний переклад – “Кедровий гай”, хоча ростуть там великі ялівці, а не кедри. Втім, це місце відвідують не стільки заради вивчення місцевої флори, скільки заради його чарівних пляжів.

Пляжі тут покриті як галькою, так і абсолютно білим піском. Вода найчистіша, ніжно-бірюзового кольору. Кедродасос вважається одним з небагатьох справді незайманих пляжів Криту. В силу своєї відокремленості і відсутність будь-якої інфраструктури він є справжнім раєм для «дикунів» і любителів вільного пляжного відпочинку без купальних костюмів. Крім того, Кедродасос вважається ідеальним місцем для любителів вінд – і кайтсерфінгу.

До Кедродасоса не так просто добратися з боку суші – схил дуже крутий, але нагорі є гравійна дорога, яка веде на невелику паркування. Від Элафониси до Кедродасоса всього близько кілометра, так що можна дійти пішки, однак потрібно пристойна взуття і головний убір. Маркована стежка чорно-жовтою фарбою і пірамідками з каменів.