Північний театр

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Архітектура, пам’ятники
>

Колись Джераш був процвітаючим римським містом зі своїми храмами, площами і театрами. Сьогодні за розмірами збережених Північного і Південного амфітеатров можна уявити, яким населеним і активним був місто. Незважаючи на те, що після руйнівного землетрусу місто було зруйноване і багато каміння було використано для будови сучасного Джераша, задумка і розмах давньоримського архітектора вражають!

Північний театр був побудований в 165 році, і за проектом до нього вів окремий вхід з багатоступеневою сходами від головної вулиці, обрамлений колонадою. Спочатку в театрі було всього 14 рядів сидінь, але згодом місто розширювалося, кількість місць збільшилася до 1600, а потім і зовсім був побудований ще один амфітеатр – Південний. Вони використовувалися для вистав, виступів міської ради та релігійних заходів.

Сьогодні театр не втратив свого первісного значення. Щороку в липні на його площі проходить історичний фестиваль з церемоніальним смолоскипною ходою через усе місто. Спеціально до цієї події з усієї країни з’їжджаються танцювальні колективи, співаки і звичайно ж безліч туристів. І до кінця літа кожен вечір тут організовуються виступи під відкритому небом.