Піраміда до 300-річчя Петрозаводська

Піраміда до 300-річчя Петрозаводська

Піраміда до 300-річчя Петрозаводська

Піраміда до 300-річчя Петрозаводська

Піраміда в Петрозаводську з’явилася в 2003 році. Відкриття незвичайного монумента було приурочено до 300-річчя міста та закінчення будівництва набережної на Онезькім озері. Пам’ятник являє собою невисоку піраміду, приблизно в півтора метра. Монумент виконаний з граніту. Всі краї рівні, крім одного боку. На ньому вибито пам’ятні слова, в яких зазначені назва пам’ятника і з якого приводу він відкритий. Там вже є дата його появи.

Дістатися до петрозаводської піраміди дуже легко. Достатньо вийти на Онезьку набережну. Опинившись там ви з будь-якої точки побачите монумент, що підноситься над озером. Пам’ятник встановлено не в пішохідній зоні. Для нього спеціально був збудований невеликий пірс, викладені декоративним каменем. В кінці пірсу круглий майданчик, в центрі якої стоїть піраміда.

Не дивлячись на короткий термін перебування пам’ятника на набережній, він вже став улюбленим місцем для туристів. Хто б не приїжджав у місто, додому він не повертається без фото на тлі петрозаводської піраміди.