Переваги лікування в клініці в Туреччині!!!!

7-12-2019

Медично – оздоровчий туризм є популярним з часів виникнення людства. Всі подорожі, здійснювані з метою оздоровлення, можна вважати медично – оздоровчим туризмом. Люди протягом усієї історії подорожували по всьому світу з метою знайти здоров’я і шукали лікарів там, де надавали кращі медичні послуги, і в цьому сенсі Клиники Турции завжди була однією з кращих здравниць світу на протязі всієї історії. В даний час важливу роль в розвитку певних регіонів медично – оздоровчого туризму відіграють надання якісних медичних послуг, використання передових технологій і прийнятні ціни, а також транспорт, комунікації і собівартість надання послуг.

Туреччина, завдяки наданню якісних медичних послуг, використанню передових технологій і прийнятними цінами, займає важливе місце в медико – оздоровчому туризмі світу, в тому числі і в трансплантології органів. Медичні послуги, що надаються державним і приватним сектором, завдяки політиці реформ охорони здоров’я в Туреччині, з точки зору як технологій, так і якості послуг та умов міжнародної акредитації, досягли конкурентоспроможного рівня в світі. У цьому зв’язку, враховуючи і геополітичну перевагу, Туреччина знаходиться в числі найбільш популярних країн для даної сфери послуг і надання іноземним пацієнтам різних медичних послуг, особливо таких, як трансплантація органів, онкологічне лікування, нейрохірургія, кардіохірургія та кардіологічні процедури, ортопедична хірургія, пластична та естетична хірургія, лікування безпліддя, офтальмологічне та стоматологічне лікування.

Туреччину завдяки безвізовому режиму і частим повітряним рейсів між Туреччиною і Росією і Украіною, що має важливе значення, зокрема, у випадках необхідності отримання швидкої медичної допомоги і проведення термінових операцій.
Ми організуємо для вас діагностику, лікування та реабілітацію у провідних лікарнях і клініках Туреччини.
Ми тільки самі займаємося своїми пацієнтами з моменту першого звернення до закінчення лікування.
Приїжджаючи в Туреччину на відпочинок або у справах, пропонуємо вам пройти профілактичне обстеження  у Туреччині у провідних фахівців і на найсучаснішому обладнанні. Вивчіть запропоновані нами програми профілактичного обстеження і ви обов’язково знайдете найбільш підходящу для вас програму.