Печера Дрогарати

Печера Дрогарати

Печера Дрогарати

Печера Дрогарати

Печера Дрогарати була виявлена 300 років тому, завдяки землетрусу, який зруйнував одну з її частин. Так утворився вхід в цей дивовижний підземний світ, розташований на 60-метровій глибині. Постійна температура всередині печери складає 18 градусів, а рівень вологості – 90%.

Протягом багатьох років печеру досліджували вчені-спелеологи, і тільки з 1963 року вона була відкрита для туристів. Дослідження спелеологів показали, що печера має продовження і з’єднується з аналогічними печерами, розташованими на території регіону. Головна “родзинка” печера Дрогарати – це численні сталактити і сталагміти, що створювалися природою протягом багатьох тисячоліть. Буквально по краплі вода проникала вглиб земної кори і поступово формувалися дивні й химерні породи. Можна тільки уявити собі цей тривалий процес при вигляді двометрових сталактитів, адже один сантиметр сталактита зростає протягом ста років!

Печера Дрогарати має ще одну дивну особливість – завдяки прекрасній акустиці, тут час від часу проводяться музичні концерти. Яскраві вистави, як правило, проводяться у великому залі печери, за свою особливу красу прозваному “Залом Досконалості”.