Паркова зона «Донбас Арени»

Паркова зона «Донбас Арени»

Паркова зона «Донбас Арени»

Паркова зона «Донбас Арени»

Територія навколо головного стадіону Донецька «Донбас Арена» віддана під паркову зону, призначену для відпочинку городян і гостей міста. Розробкою проекту парку займалися фахівці з Німеччини.

У парку висаджено унікальні та рідкісні рослини, привезені сюди спеціально з рекреаційних заповідників різних куточків Європи. Самими першими були посаджені шарлахові дуби.

Однією з пам’яток парку є сад каменів. Всі камені природного походження, а привозили їх з кар’єрів всієї України. Є тут і дивовижний штучний струмок, що імітує пересохле русло.

Візитною ж карткою парку «Донбас-Арена» можна назвати величезний гранітний шар, виконаний у вигляді футбольного меча. З допомогою спеціальних механізмів він обертається на воді.
На поверхні імпровізованого м’яча вигравірувані терикон і футболіст, що символізують шахтарський дух і вболівальників місцевого футбольного клубу.

Крім усього іншого, в парку є прекрасна зона відпочинку з серпанковими каскадами водоспадів, штучним озером і светодинамическими фонтанами.