Парк Жовтневої Революції

Парк Жовтневої Революції

Парк Жовтневої Революції

Парк Жовтневої Революції

Парк Жовтневої революції міста Ростова-на-Дону розташувався біля Театральної площі. Він є одним з ведучих розважальних центрів на півдні Росії.

Кожне літо в парку повно народу, тут можна приємно провести вихідні і святкові дні в колі сім’ї чи просто з друзями. Каруселі, фонтани, всілякі кафе – ось, що приваблює сюди жителів і гостей міста, які намагаються сховатися під тінню дерев від літньої спеки. Вечорами в центрі уваги виявляється чудовий світломузичний фонтан.

Після того, як в 2002 році в парку було облаштоване містечко атракціонів, або, як його ще називають «Планета Чудес», популярність парку в кілька разів зросла і радує відвідувачів атмосферу свята і веселощів. У містечку можна не тільки екстремально покататись, але й просто погуляти по красивим доріжках, викладених плиткою, серед доглянутих зелених газонів.

Сьогодні парк Жовтневої революції відвідують не тільки влітку, не менш популярний він і взимку. Пов’язано це з відкриттям критого льодового палацу «Ледоград».

І, нарешті, в 2011 році в парку відкрили пам’ятник святим великомученикам Петру і Февронії, які вважаються покровителями сім’ї. Так що, тепер, парк справді може претендувати на самий сімейний парк Росії.