Парк Тимна

Парк Тимна, заснований в 1982 році, – це поєднання чудових пейзажів, приголомшливих історій і цікавих розваг для всієї родини.

Ваша прогулянка починається з перегляду мультимедійного представлення «Шахти часу» і триватиме купаючогося у світлі і тінях парку в супроводі образів, літературно висвітлюють унікальну історію Долини Тимна.

У Гвинтового Пагорба ви почуєте історію долини і зможете спостерігати за зоряним небом. У Гриба ви зустрінете богиню міді, Хатхор, фараона Рамсеса, відомих персонажів єгипетської міфології. А Соломонові Стовпи змусять вас завмерти від захоплення.

В процесі нічної екскурсії зі скель ви зможете оглянути інші освітлені чудеса, включаючи Голову вівці, Висячий камінь, Сфінкса і Хребет Нехуштан. І нарешті, біля озера ви зможете наповнити пляшку різнобарвним піском, повчитися грати на традиційному бедуїнському барабані і почути легенди Царя Соломона.

А також до ваших послуг кемпінг, гірські велосипеди, педальні човни та багато іншого.
Якщо ж Ви втомитеся, то на березі озера для вас завжди відкритий ресторан “Заїжджий двір Царя Соломона”, що спеціалізується на стравах пустелі.