Парк Синхай

Парк Синхай розкинувся на узбережжі і охопив площу 0,15 га, витягнувшись в довжину на 800 метрів. Цей прекрасний куточок, чаруючий своєю красою, розташований на заході міста Далянь. За час свого існування парк неодноразово перебудовувався і поступово перетворився на місце для захоплюючих екскурсій, цікавих розваг і просто активного відпочинку. Парк складається із семи розважальних комплексів, містечка атракціонів, басейну, різноманітних зон відпочинку. Є морський пляж, безліч фонтанів.

Бруковані доріжки ведуть в подорож між павільйонами парку, а з двох оглядових майданчиків по обидва боки парку відкривається мальовничий вид на море. З обох кінців парку відкривається чудовий вид на море. У східній частині парку можна спуститися до моря по кам’яних сходах.

До складу парку Синхай входить найбільший відкритий аквапарк в Даляні, а також найбільший в Китаї морський океанаріум зі 118-метровим підводним тунелем, число мешканців якого налічує близько 200 різних видів і становить понад 10 000 риб. На березі знаходиться вишка для стрибків з “тарзанки” заввишки 55 метрів. З неї також можна політати на дельтаплані.