Парк Круунунпуйсто

Парк Круунунпуйсто

Парк Круунунпуйсто

Парк Круунунпуйсто

Парк Круунунпуйсто (в перекладі з фінського – “Парк Корони”) – це найстаріший заповідник у Фінляндії, розташований в центрі міста Іматра. Він був створений за наказом російського імператора Миколи в середині 19 століття. В ті часи водоспад Иматранкоски, що знаходиться тут, був улюбленим місцем відпочинку російської еліти.

Парк являє собою один з найбільш мальовничих куточків міста. Дивно, як в центрі Иматры могла зберегтися недоторкана дика природа з давніх карельським сосновим лісом, скелями і величезними валунами, що лежать тут з часів льодовикового періоду. Алеї парку насичені чистим цілющим повітрям. Можна перепочити в царському павільйоні, відчувши себе особливої блакитних кровей.

На водоскате Иматранкоски регулярно влаштовуються грандіозні шоу по спуску води. Захоплені погляди туристів і об’єктиви фотокамер і спрямовані в бік Imatran Valtionhotelli – знаменитого готелю-замку. Парк можна відвідати в супроводі гіда, який розповість багато цікавих історій з минулого і сьогодення цих місць.