Парк Гаруда Вішну Кенчана

Парк Гаруда Вішну Кенчана

Парк Гаруда Вішну Кенчана

Парк Гаруда Вішну Кенчана

Парк “Гаруда Вішну Кенчана” знаходиться на найвищій точці півострова Букіт, розташованого в південній частині Балі. Бог Вішну, який сидить верхи на птах Гаруда, увічнений у вигляді великої статуї, яка по праву вважається головною визначною пам’яткою цього парку.

Оскільки багато років тому тут добували камінь, створюється враження, що парк вирубаний всередині скелі. Що стосується скульптури, то тут особливу увагу варто звернути на її вражаючі габарити. Ця 150-метрова скульптура виконана із сплаву міді і латуні, при цьому розмах крил птаха Гаруда, на якій бог Вішну летить назустріч своїм славним справах, досягає 64 метрів. Вага статуї перевищує 4 тисячі тонн. В даний час скульптура тимчасово розібрана на кілька частин, що знаходяться в різних частинах парку.

Загальна площа парку навколишнього скульптуру, перевищує 240 гектарів. Завдяки чудовій акустиці це місце регулярно використовується для проведення концертів зірок світової величини. Крім цього тут походять невеликі вистави з танцями в національних костюмах. Середня ціна квиток складає 8 доларів.