Парк «Ель Захра»

Парк «Ель Захра»

Парк «Ель Захра»

Парк «Ель Захра»

Парк «Ель Захра», або ж «Медіна Аль Захра» – це етнографічний парк, який займає досить велику територію площею 30 гектарів неподалік від міста Сусс, Туніс. Основа і центр цього парку – давня середньовічна фортеця, побудована з пісковика і добре збереглася до наших днів. Вхід на територію парку вінчає старовинна церква. Далі дорога веде відвідувачів через оливкову гай, вік багатьох дерев у ній перевалив за сотню років.

В кінці цієї дороги відвідувачів чекає дивовижне екзотичне видовище – повністю реконструйована берберська село, «населена» акторами місцевого походження. Незвичайні шоу з зануренням в туніську історію відбуваються прямо тут, а також на імпровізованій сцені. Народний ансамбль забезпечує звуковий супровід, відтворюючи давню національну музику. Дівчата і хлопці етнічних національних костюмах виконують традиційні танці та обряди. Гості парку можуть стати не тільки глядачами, але й учасниками цього дійства, взяти участь навіть у цій туніської весіллі.

Також бербери влаштовують шоу з кіньми і верблюдами, а бажаючі більше долучитися до місцевої фауни можуть відвідати звіринець. Вінцем цього свята служить сучасне лазерне шоу, єдине в своєму роді в країні.