Нікосія – унікальне місто, поділене на 2 частини.

Нікосія-найдавніше місто Середземномор’я, поселення якого датуються 7 століттям до .н. Е. – є столицею острова і за сумісництвом столицею, так званого північного Кіпру, де зараз проживають турки. Місто не користується особливою популярністю серед туристів, але для бажаючих побачити справжній, нетуристичний Кіпр, з його численними музеями і ресторанами турецької, балканської та грецької кухні, Нікосія — це відмінне місце для відпочинку. Також хочемо вам порекомендувати відпочинок www.otpusk.com на Кіпрі.

Лімассол – найвеселіше місто Кіпру.

Найпопулярнішим курортом на Кіпрі по праву вважається Лімассол, розташований на березі моря. Завдяки наявності аквапарків, атракціонів, та інших розваг це місто ідеально підійде для відпочинку сімейних пар з дітьми. Однак молоді люди, які віддають перевагу активному нічному способу життя — теж залишаться задоволені — на території курорту розташування величезна кількість ресторанів, барів і дискотек. Досить часто, відпочиваючи на Кіпрі росіяни віддають перевагу Лімассолу, тому, що тут, більше ніж в інших містах, говорять російською.

Айя-напа – один з найпопулярніших курортів Кіпру.

Айя-напа – курорт найбільш популярний серед молоді, за що її іноді називають “місцевою Ібіцею”. Тут багато клубів, ресторанів, пляжних дискотек — одним словом все для незабутнього відпочинку в хорошій компанії. Айя-напа користується популярністю не тільки серед туристів, але і серед місцевих жителів, адже в порівнянні з Ібіцею відпочинок тут обходиться значно дешевше.

Ларнака – портове місто, третє за величиною на Кіпрі.

Серед бюджетних курортів можна виділити Ларнаку-місто, яке не користується особливою популярністю серед молоді, при цьому відмінно підійде для тихого сімейного відпочинку. У Ларнаці знаходиться один з двох аеропортів на кіпрі, тому дорога до готелю не займе багато часу, та й ціни тут набагато демократичніше. Крім того, Ларнака радує своїх гостей просторими піщаними пляжами, пологим входом в море і приголомшливими заходами.

Пафос-найдавніше місто Кіпру.

Пафос-стародавнє місто, відомий нам з грецької міфології: за переказами саме тут народилася з піни морської і вийшла на берег Афродіта — богиня любові і краси. Вважається найдорожчим курортом на Кіпрі. У місті безліч воістину розкішних готелів і ресторанів, що забезпечують комфортний відпочинок своїм гостям, проте він не багатий розважальною програмою. В основному, сюди приїжджають заможні люди за спокійним відпочинком і хорошими видами.

 

Паризька площа Берліна

Паризька площа Берліна Паризька площа Берліна Паризька площа Берліна
Паризька площа Берліна Паризька площа Берліна

 

Паризька площа в Берліні розташована в історичному кварталі Доротеенштадт, район Mitte. Площа займає близько 1,5 гектарів, має квадратну форму. Паризька площа лежить східний Бранденбурзьких воріт, її вінчає бульвар Унтер-ден-Лінден. До 1990 року Паризька площа перебувала практично на кордоні, яка розділяла Західний і Східний Берлін. Після того, як в 1961 році була зведена Берлінська стіна, площа була частиною прикордонних споруд, була закрита для пішоходів і транспорту.

Парізер Платц заклали в 1732-1734 роках, спочатку вона називалася «Чотирикутник». Площа була забудована кількома палацами під час другої барокової забудови столиці Німеччини. Перейменували площу в «Паризьку» в 1814 році, в честь взяття Парижа прусськими військами під час Наполеонівських воєн. У часи Другої світової війни площа була зруйнована і розібрана. І тільки в 1993 році, після падіння Берлінської стіни, почалося її відновлення.