Памятник Володимиру Висоцькому та Марині Владі

Памятник Володимиру Висоцькому та Марині Владі

Памятник Володимиру Висоцькому та Марині Владі

Памятник Володимиру Висоцькому та Марині Владі

Жителям і гостям Єкатеринбурга неодмінно варто, відвідає вулицю Червоноармійську. Саме там, біля входу в торгово – розважальний комплекс “Атней” зведено пам’ятник Володимиру Висоцькому та Марині Владі.

Інтерес до особистості Висоцького, швидше за все, не згасне ніколи. Це пов’язано з великим творчістю, повної свободи слова, заразливою енергетики, неповторній манері виконання пісень і ролей.

У 2009 – 2010 році було проведено соціологічне опитування, тема якого: “Кого ви вважаєте російськими кумирами ХХ століття”. Друге місце лідера в ньому зайняв Висоцький, свій голос за нього віддали 31% респондентів. Для порівняння: перше місце дісталося людині, зовсім з іншої області діяльності – Юрію Гагаріну(35%).

Відкриття пам’ятника було присвячено дню народження кумира – 25 січня. Образ Висоцького, грає на гітарі для коханої М. Влади, узгоджувався з сином Микитою Висоцьким. Фігури пам’ятника відлиті з бронзи і мають справжні пропорції людського тіла. Пам’ятник “дивиться” у бік готелю “Великий Урал” – місце, в якому зупинявся Володимир, коли приїжджав на гастролі.
Оглядовий майданчик “Висоцький” була відкрита в 2012 році і знаходитися на висоті 186 метрів – це 52 поверх бізнес-центру “Висоцький”.