Памятник Довгому Вапперу

Памятник Довгому Вапперу

Памятник Довгому Вапперу

Памятник Довгому Вапперу

Пам’ятник Довгому Вапперу – цей оригінальний артефакт, розташований поруч із замком Стін. Він втілює в собі всіх неслухняних хлопчиків, які люблять пустувати, дражниться, проте цінують і поважають правильний спосіб життя. Довгий Ваппер – це фольклорний персонаж, якого боїться зустріти кожен житель старовинного міста Антверпен. Його не можна віднести ні до «поганим героям» оповідань, ні до позитивним персонажам.

Монумент був споруджений в 1962 році. Пам’ятник являє собою гіганта, який дивиться зверху на перехожих. Зовні він являє собою справжнього угорця: стильна зачіска, злегка облягаючі штани, сорочка з широкими рукавами, і, природно, величезні черевики. Легенда свідчить, що він обожнював грати з місцевими хлопцями у забаву «пні капелюх». Найбільше його веселило, як хлопці кричали, коли доводилося бити ногою по власності Ваппера – важкого залізного горщика.

Ще однією цікавою особливістю Довгого Ваппера було те, що ночами він гуляв містом, і, зустрічаючи п’яної людини, починав сильно злитися. Він міг годинами йти за перехожим і пропорційно до того, як він сердився, з кожним кроком виростала. Цим він лякав людей, незважаючи на те, що ніколи не заподіював їм каліцтва.