Палац витончених мистецтв

Палац витончених мистецтв по праву вважається самим знаменитим оперним театром Куби. Будівля виглядає чудово, лише один його розкішний вигляд приголомшує своєю красою.

Дизайнерам і архітекторам все ж вдалося надати будівлі свою індивідуальну родзинку, граціозно поєднавши воєдино кілька стилів. Так само при будівництві використовувався кращий за тих часів матеріал, каррарський мармур.

Варто відзначити, що будівництво театру тривало дуже довго, почалося в 1904 році, а закінчилося лише в 1934 році. Тому будівля довгий час перебувала в простоях і отримала назву «довгобуд». Спочатку повідомлялося, що відкриття відбудеться в 1908 році, але цього так і не відбулося, підсумки лише в кінці 1934 року, палац витончених мистецтв був офіційно відкритий.

Площа всього будинку більше 8000 квадратних метрів. Палац нараховує в собі 47 тисяч прекрасних експонатів. Проектором і автором став знаменитий італійський архітектор на ім’я Адамо Боари. На стінах палацу можна помітити шедеври майстрів, малюнки, картини, гравюри, так само виставлені знамениті скульптури, стіни оформляли прославлені муралісти, такі як: Дієго Рівера, Альфаро Сікейрос, Хосе Клемент Ороско і т. д.

Безперечно в наші дні палац витончених мистецтв це не тільки головний центр Куби, але і один з найдивовижніших комплексів у всьому світі!