Палац короля Мануеля

Палац короля Мануеля

Палац короля Мануеля

Палац короля Мануеля

Евора – справжнє місто-музей, в якому численні пам’ятники створювалися протягом століть видатними творцями, формуючи абсолютно дивовижну атмосферу. Це місто-перлина з багатющим культурним та історичним минулим, тому не дивно, що королі Португалії обрали Евору в якості своєї резиденції.

В 1490 році тут був побудований палац короля Мануеля I – прекрасний зразок архітектури. Палац у Эворе виконаний в стилі мануеліно, який в ті роки тільки зароджувався, і згодом став синонімом періоду вищої могутності Португалії.

За кілька століть свого існування палац короля Мануеля був і резиденцією королівського двору, і служив в якості складу під час війни за незалежність. І саме тут Його Величність Мануель I призначив командувачем Індійським флотом, який згодом став легендою мореплавця Васко да Гама.

Будучи переданими місту в 1865 році, палац використовувався як археологічного музею. В результаті пожежі 1881 року було знищено дах палацу, і після реставрації будинок було пристосоване для проведення різних публічних виступів.

Ще один сильний пожежа розгорілася в 1916 році, і в результаті будівля була практично повністю знищено пожежею, і в такому вигляді проіснувала аж до 1943 року, коли він був включений в програму відновлення історичних пам’яток.

В наші дні на місці зруйнованої частини палацу розбито міський парк, а в збереженій витонченої галереї обладнано виставковий простір. Тепер тут проводяться численні офіційні церемонії та культурні заходи.