Палац Ігрових Видів Спорту

Палац Ігрових Видів Спорту

Палац Ігрових Видів Спорту

Палац Ігрових Видів Спорту

Палац ігрових видів спорту “Уралочка” розташований в центральній частині міста Єкатеринбурга. Він є сусідом стадіону “Динамо” і разом з ним становить єдиний комплекс спортивно – оздоровчого характеру.

Складають комплекс два блоки: спортивно – глядацький зал, місткістю на 5 тис. місць та тренувальні зали з приміщеннями адміністративного типу і готелем. Основне призначення палацу – це проведення масштабних міжнародних змагань, що включають різні види спорту: міні-футбол, баскетбол, волейбол, гімнастика, танці. Тут змагаються спортсмени у боротьбі, боксі і фехтуванні.

Як будь-який інший заклад, подібного роду, Палац ігрових видів спорту також потребує розширення та реконструкції. Питанням проектування і будівництва об’єкта займається фірма з Австрії “Е. Фурман Баугезельшафт”. Будівництво I черги спортивно-залу було розпочато в 2001 році. Загальна площа залу 20898 кв. м.

В даний час Палац активно розширюється. У плани входить будівництво Центру підготовки олімпійського резерву і ще кілька адміністративних приміщень. В перспективі створення декількох дитячо – юнацьких шкіл спортивного характеру.