Озеро Лаго-Маджоре

Озеро Лаго-Маджоре

Озеро Лаго-Маджоре

Озеро Лаго-Маджоре

На півночі Італії на самому кордоні зі Швейцарією знаходиться друге за величиною озеро країни. Тут цілий рік панує м’який середземноморський клімат, і температура рідко опускається нижче 22-28 градусів. Цьому сприяють Альпи, закривають водойму від холодних вітрів.

Сама природа навколо озера ідеально підходить для піших походів та екотуризму. Тут знаходиться кілька кращих в Італії тенісних кортів і полів для гольфу. На озері є кілька островів, об’єднані в кілька архіпелагів: Борромео, що складається з острова Ізола-Белла, Ізола-Найсучасніша і Ізола-Мадре, і двох невеликих поруч розташованих ділянок суші Ізоліна-ді-Сан-Джованні і Скольо-делла-Малгера.

Практично весь острів Ізола-Белла займає палац Борромео, де знаходяться декілька експозицій музею, присвячених Наполеону, і картинам Джордано і Бернардіно Луїн. Палац незвичайний своїми гротами, які прикрашені різними орнаментами і цілими картинами з черепашок. На декількох поруч розташованих скелястих островах збереглися залишки фортифікаційних кріплень, відомі як замки «Кастеллі».

У Pallanza знаходяться ботанічні сади вілли «Таранто», засновані Нілом МакИчарном. Так само цікаві для відвідування вілли Ducale, Делль’Орто і Паллавичино.