Озеро Баскунчак

Озеро Баскунчак

Озеро Баскунчак

Озеро Баскунчак

Озеро Баскунчак в Астраханській області – у своєму роді унікальна водойма, що представляє собою поглиблення великий соляний гори, велика частина якої прихована під землею.

Баскунчак за своїми розмірами і концентрації солі у воді перевершує соляні озера всього світу. Його площа дорівнює 120 квадратних кілометрів, і розташоване воно приблизно на 50 кілометрів на схід від річки Волга. Живлення озера здійснюється завдяки багатьом дрібним джерел, що впадає в цей солоний. Влітку спостерігається великий приплив відпочиваючих, які бажають скупатися у водоймі, де не можна потонути. В увазі своїй насиченості сіллю вода просто виштовхує купаються назовні, а місцями ця щільність настільки висока, що по озеру можна пройтися пішки.

Поклади лікувальної глини роблять цю місцевість привабливою не тільки для розваги, але і для оздоровлення. В селищі Нижній Баскунчак є санаторії, готові прийняти всіх бажаючих. Оскільки на пляжі не росте жодного дерева, з собою краще взяти парасольку або головний убір. Після прийняття грязьових ванн можна прийняти душ на стоянці неподалік від озера.