Острів Марафониси

Острів Марафониси

Острів Марафониси

Острів Марафониси

Острів Марафониси розташований недалеко від пляжу Агіос Состис. Його добре видно з берега неозброєним поглядом. До речі, на пляжі є гіди, які пропонують відправиться туди на екскурсію. Вам доведеться заплатити за нього і за транспортування на острів.

Марафониси представляє з себе трикутної форми острів, що підноситься над рівнем моря. Його більша частина покрита зеленню. І це не просто якісь кущі, а самі справжні дерева. Зустрічаються навіть фруктові.

З одного боку піщаний острів. Там облаштовано пляж. З іншого, до острова практично не під’їхати колом стирчать скелі з-під води. Лише місцеві знають містечка, де можна пришвартуватися. В тій стороні, до речі, є кілька крейдяних печер, куди теж не водять екскурсії.

Головною визначною пам’яткою, крім усього іншого, є те, що цей острів вважається резиденцією черепах породи Каретта-Каретта. Вони відкладають там яйця. За кілька десятків років туристичного бізнесу в Греції черепахи вже настільки звикли до приїжджим гостям та їх увазі до них, що вже стали майже ручними.