Острів Лантао

Острів Лантао

Острів Лантао

Острів Лантао

Острів Лантау — найбільший острів Гонгконг. Він чудовий тим, що на ньому можна знайти і тихі пляжі для відокремленого відпочинку, і багатолюдні розважальні центри, такі, наприклад, як єдиний в Азії Діснейленд.

Острів впродовж століть був відрізаний від материкового Китаю і острова Гонконг. Своє нове життя він отримав в 1997 році, коли тут побудували колосальний багатоярусний міст Сінг-Ма і міжнародний аеропорт.

Потрапити на острів можна по підвісній дорозі протяжністю 5,7 км – подорож буде не тривалим, але дуже вражаючим. Залишаючи позаду райони, забудовані сучасними висотками, ви потрапите в зовсім інший Гонконг — наповнений зеленню і природою. Тут вас чекають історичні пам’ятники Гонконгу – такі, як монастир По Лін і старовинна фортеця часів династії Цинь. В околицях монастиря можна побачити найвищу в світі бронзову статую сидячого Будди. Неподалік знаходиться стежка мудрості, де на дерев’яних колонах написаний текст однієї з найбільш шанованих буддистами молитов – Сутри серця. Від монастиря зовсім недалеко до села Тай О. Ця маленька село здавна славиться сушеною рибою і морепродуктами. Найнявши човник, можна оглянути будинки, побудовані на палях, та, якщо пощастить, побачити рожевих дельфінів.

Тих же, хто подорожує з дітьми, чекають Міккі-Маус і його друзі в чарівному світі казки і пригод під назвою Діснейленд.