Острів Хон Мун

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Природа
>

У всій острівної системі Нячанга виділяється острів Хон Мун, розташований в гавані Коуда, – не просто найбільш надихаючий, але і єдиний у В’єтнамі охороняється Всесвітнім фондом дикої природи. З 160 квадратних кілометрів площі острова 122 вкриті морем. Туристів сюди приваблює білий пісок і синє море, яке славиться своєю прозорістю і неймовірною кількістю коралів і морських мешканців.

У морських глибинах поблизу острова можна побачити приблизно 2000 коралів і понад півтори тисячі морських мешканців: каракатиць, морських ковзанів, різних рибок. Досвідчені дайвери при зануренні на глибину 10 метрів зможуть не тільки подивитися, але й помацати численних кольорових рибок. Якщо опуститися під воду до 15 метрів, то корали змінюються численними печерами, тут можна спостерігати за природним поведінкою омарів, креветок і кальмарів.

Недосвідчені дайвери можуть прямо на місці пройти короткий курс навчання в дайвінг-школі, тут же видають обладнання напрокат. А можна покататися на човні з прозорим дном. Самим чудовим часом для занурення є літо, коли вода найбільш чиста і прозора, але купатися на острові можна круглий рік.