Основні визначні пам’ятки в Черкасах.

7-19-2018

Основні визначні пам’ятки в Черкасах.

Цей дивний і неймовірно мальовничий край багатий на історичні, архітектурні та природні пам’ятки, відвідування яких зробить вашу подорож захоплюючим і незабутнім. Коротко про найцікавіші з них читайте далі. Природа Дніпропетровщини дивує своїм могутнім Дніпром, мудрими лісами, таємничими місцями. Одним з таких загадкових місць є Мавринський майдан у Павлограді – система курганів і земляних валів, яка відома своїм загадковим походженням. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі cherkasy-city.com.
Особливо дивно ця пам’ятка виглядає з повітря. Цінителі природних пам’яток обов’язково повинні відвідати Монастирський острів (Дніпропетровськ) і Каскадний водоспад в Шолохове. Крім того, приїхавши в обласний центр, обов’язково прогуляйтеся по найдовшої набережної в Європі.
Серед архітектурних пам’яток Дніпропетровщини варто відвідати Палац Потьомкіна, Преображенський кафедральний собор, Єврейський центр – райське місце для насолоди природними і рукотворними шедеврами. Їх величезна кількість, і кожна з них унікальна, прекрасна і по – особливому приваблива. Гарантуємо, зробивши це, ви отримаєте грандіозне естетичного задоволення і опинитеся в найколоритніших куточках рідного краю.