Основні визначні пам’ятки Києва.

8-17-2018

Основні визначні пам’ятки Києва.

Список пам’яток формується на основі відгуків відвідувачів та відсортований за рейтингом, який також формується на основі відгуків відвідувачів. Таким чином, вгорі списку знаходяться найцікавіші пам’ятки. Подивитися фотографії, прочитати відгуки, на основі яких побудовано рейтинг, залишити свій відгук, можна перейшовши за посиланням на назву конкретної пам’ятки. Підноситься на дніпровських пагорбах, органічно поєднуючи природний рельєф і ландшафт з рукотворним шедевром будівельного мистецтва. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі kyiv-city.com.
Створена прекрасна тераса – бельведер закріпила за цим шедевром початок вулиці і піднесла Андріївську церкву над долиною Подолу і Дніпром. У Лаврі покояться нетлінні мощі угодників Божих в Ближніх і Дальніх печерах. Тут зберігаються мощі преподобного Іллі Муромця, який нерідко ототожнюється з билинним богатирем. Також на території Лаври знаходиться могила Петра Аркадійовича Столипіна.
Всередині Собору збереглося безліч древніх фресок і мозаїк, в тому числі знаменита мозаїка Богоматір Оранта. Художнє оформлення Розпису виконані Віктором Васнецовим, Михайлом Врубелем, Михайлом Нестеровим, Павлом Сведомський, Вільгельмом Котарбінським. Петляючи по пагорбу, вона як би “збігає вниз” від Андріївської гори до Подолу. На Андріївській горі, що височить прекрасний пам’ятник архітектури високого бароко – Андріївська церква.