Основні визначні пам’ятки Хмельницька.

7-18-2018

Основні визначні пам’ятки Хмельницька.

Всього лише потрібно півкроку – і вже ти опиняєшся за тонкою межею, що розділяє «тонкий» Схід і величаво стриману Європу. Це місце називається місто Орськ, який розташований в Оренбурзькому регіоні, біля підніжжя Уралу. Він безпосередньо пов’язаний дорогою з обласним центром і знаходиться від нього в 270 кілометрах. В даний час Орськ представляється собою вдале поєднання європейського стилю в Новому місті і традиційну азіатську культуру в Старому місті. В Орську, відповідно до адміністративного поділу, розташовано три району. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі khmelnytsky.com.ua.
Багата природа, що вносить свій неповторний внесок у вигляд міста, надаючи йому свіжих соковитих фарб і пишноти. Річки, яких тут безліч, чудові гірські вершини, чудові сади і пишні парки доповнюють цей неповторний пейзаж. Як символ Старого міста постає погляду відома далеко за його межами гора Преображенська, оточена чотирма чарівними вулицями.
Для місцевих жителів це не питання – тут кожен знає, що сповнені надра гори пестроцветной і сургучною яшмою. Якщо подивитися на її вершину, то можна побачити що її вінчають позолочені куполи Спасо – Преображенської та Микільської церков. В історичному центрі міста можна побачити величезну кількість старовинних споруд, а також безліч різних пам’ятників. Провів досить непросту планування району Соціального містечка Р. Шмідт, завдяки йому тут виник комплекс промислових і житлових будівель.