Основні визначні пам’ятки Форте Дей Мармі.

4-24-2018

Основні визначні пам’ятки Форте Дей Мармі.
Тосканський курорт Форте-дей-Мармі придбав популярність серед європейських аристократів, промисловців і людей мистецтва ще в XIX ст. Купівля ними приблизно третини міських вілл наробила в недавньому минулому чимало шуму. Оточений сосновими лісами, що славиться своїми піщаними пляжами і пропонує безліч розваг курорт нікого не залишає байдужим. морська торгівля процвітала, і в містечку стали з’являтися готелі для відпочиваючих. Вони гармонійно вписалися в навколишній пейзаж. Влада вирішила перетворити селище в місто-парк, де багатство рослинності створювало б відчуття спокою і самоти, а готелі пропонували б відмінний сервіс. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі город форте дей марми.
Вже у другій половині XIX ст. Форте-дей-Мармі перетворився на популярне місце відпочинку європейських аристократів, підприємців, дипломатів, артистів, багато з яких побажали мати тут власні вілли. В даний час цей курорт відноситься до числа найпрестижніших у Європі. Відпочинок тут коштує недешево, але все ж в Форте-дей-Мармі приїжджають не тільки «нові росіяни». Ці місця настільки гарні, що їх варто побачити.
Розташування Форте-дей-Мармі на узбережжі Рів’єра-ді-Версилия (Riviera-di-Versilia) по-своєму унікальне. Містечко стоїть на березі Тірренського моря, а з іншого боку укритий від вітрів Апуанскими Альпами. 270 днів в році тут світить сонце. Пляжі Форте-дей-Мармі належать до числа кращих в Італії. Вони відрізняються чистотою і чудово обладнані. Тут є і спортивні майданчики, і зони для дитячих ігор. Багаті люди воліють жити на віллах, придбаних у власність або орендованих не менш ніж на місяць.