Національний парк Габр Іль Бент

Національний парк Габр Іль Бент

Національний парк Габр Іль Бент

У цьому прекрасному парку організовано незвичайні екскурсії, які починаються з вибору засобу пересування — на кораблі або на верблюді. На території парку влаштовується сафарі, а для любителів підводного екзотики — дайвінг-сафарі. Для дайверів в Габр Іль Бенте є все найкраще — дивовижний підводний каньйон, горгонарии, що розпускаються, як химерні віяла, різноманітність екзотичної морської живності, загадкові підводні гроти і печери в тріщинах стін.

У Дахаб часто приїжджають по кілька разів на рік: хтось прилітає на вихідні, а хтось- на цілий сезон. Це те місце, куди завжди повертаються. Причини для цього у кожного туриста свої, але головне все-таки – це стан тотальної релаксації, яке пронизує весь цей маленький залитий сонцем населений пункт і огортає кожного, хто залишився тут більше, ніж на добу.

Рідкісна можливість хоча б на деякий час уявити, що таких явищ, як міський шум, юрби людей і автомобільні пробки просто не існує в природі. Парк Габр Іль Бент – це одне з рідкісних місць, яке зберегло свій незайманий, незайманий людиною вигляд. За весь день сафарі ви швидше за все не зустрінете жодної людини ні під водою, ні на суші. На жаль, з кожним роком таких місць в Єгипті, так і по всьому світу стає все менше.