Національний парк Ергакі

Національний парк Ергакі

Національний парк Ергакі

Національний парк Ергакі

Ергакі – національний парк живої природи і популярний екологічний центр, розташований в Західному Саяне. За площею парк займає понад 400 тисяч гектарів і розташований на території кількох районів Красноярського краю: Каратузского, Ермаковского і Курагинского. Проект Ергакі був створений ще в 2000 році, але як особливо охоронювана природна одиниця парк почав діяти тільки в 2005 році.

На території парку можна зустріти безліч дивовижних природних рельєфів, в тому числі невисокі гори з незвичайними за формою піками і карові льодовикові озера, в їх числі: Мармурове, Приємне, Світле, Золотарное. Деякі, особливо видатні піки теж мають свої назви. Найбільший з них носить ім’я «Зведний». Великий інтерес також викликають піки Дзеркальний, Зуб дракона, Птиця.

Парк Ергакі буде цікавий любителям екологічного туризму, так як на його території є декілька відмінних баз відпочинку, де можна відпочити, максимально близько контактуючи з навколишньою природою. За бажанням туристів в парку можуть бути організовані екологічні екскурсії, у процесі яких можна зустріти навіть диких бурих ведмедів.