Національний історичний музей Вірменії

Національний історичний музей Вірменії

Національний історичний музей Вірменії

Національний історичний музей Вірменії

Ви знаєте, про те, що сліди найдавнішого проживання людини були виявлені в різних районах Вірменського нагір’я: Арзні, Нурнусе та інших місцях були виявлені стоянки з кам’яними знаряддями, а в Разданском ущелині, Лусакерте були знайдені печери-житла? Вік найдавніших знайдених кам’яних знарядь становить 800 тисяч років. Були також знайдені стоянки первісних людей епохи неоліту.

Ось саме про такі факти з історії вірменського держави ви зможете дізнатися, відвідавши Національний історичний музей Вірменії. Тут ви знайдете різні експозиції, присвячені культурі та історії Вірменії – починаючи з епохи неоліту, закінчуючи новітньою історією цієї держави. У музеї представлені рідкісні сліди культурних взаємин з давніми східними країнами Вірменського нагір’я: Єгипет, Mitany, Хетського царства, Ассирії, Ірану, держави Селевкідів, Риму і Візантійської імперії

Національний історичний музей Вірменії (раніше Державний історичний музей Вірменії) — головний історичний музей Вірменії, розташований в місті Єреван. Музей був заснований в 1921 році разом з Картинною галереєю Вірменії, з якою ділить загальне будівлю музейного комплексу, що розташований на площі Республіки.

Музейна експозиція розділена на кілька відділів: археологічний, етнографічний, відділ нумізматики, відділ історичної архітектури, відділ нової і новітньої історії Вірменії. Музей володіє величезною і унікальною колекцією 3-го-2-го тисячоліть до н. е. виробів з бронзи, які по праву можна віднести до шедеврів світової культури.

Національний історичний музей Вірменії настільки унікальний, що перераховувати всі його експозиції не має сенсу, краще всього все його багатство побачити своїми власними очима!