Народна площа

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Архітектура, пам’ятники
>

Народна площа, яка є одним з найважливіших транспортних вузлів міста і цим суспільно-політичним центром Шанхаю, розташована на місці колишнього іподрому. Колись тут влаштовувалися скачки, а тепер туристів приваблюють сюди доглянуті зелені галявини, водойми, затишні лавки. В парковій частині площі можна насолодитися усіма принадами шанхайської весни, почитати книгу, запустити в небо повітряного змія або прогулятися з коханою людиною. У години пік тут особливо людно.

Однією з центральних визначних пам’яток Народної площі є Музей Шанхаю – кращий в країні. Тут зберігається велике зібрання творів мистецтва, історичних реліквій. Колекція – одна з найбільших в Китаї і уступаюет лише столичним експозицій. У 14 галереях музею виставлені колекції скульптур, картин, каліграфічних робіт, предметів меблів, старовинних монет, кераміки, виробів з бронзи і нефриту, старовинних печаток, а також етнографічних знахідок, характерних для побуту національних меншин. Відмінність експозиції Шанхайського музею – в принципі подання предметів: вони виставлені за тематичними розділами, а не за хронологією. Подібний підхід дає змогу простежити розвиток культури регіону.

У колишньому будинку Жокейського клубу розташовується Художня галерея Шанхаю, яка пропонує відвідувачам оглянути велику колекцію художніх творів китайських і іноземних майстрів.